Bohatý program pro rodiny s dětmi

Festival Flaming Nights letos zabaví i ty nejmenší. Během dvou festivalových dnů bude pro děti nachystaný bohatý program! Vaše ratolesti se budou moct vydovádět na skákacích hradech a trampolínách. Ti odvážnější se můžou připojit k výpravě, která absolvuje dobrodružnou cestu. Svou fantasii děti uplatní v kreativních dílničkách. Nebo se mohou v klidu posadit a mrknout na naši divadelní pohádku. Zabaví se každé dítě a navíc na každého čeká odměna. Neváhejte a vezměte s sebou své ratolesti!

Dny plné akrobacie a hudby

N.O.H.A. / TATABOJS / SKYLINE

ŽLUTÝ PES / POLEMIC / PRAGUE CONSPIRACY

COOKIES / Antoines / AngelHeaded Hipsters / Append X

Ti nejlepší žongléři a akrobaté nejen z ČR

Pojďte společně s námi proniknout do světa žonglérství a akrobacie – do světa tvrdé dřiny a neustálé touhy si hrát. Dokážeme vám, že žonglovat se dá opravdu se vším. Zavedeme vás do tajů akrobacie a tance. Vyřádíme se na skákacích botách, se švihadly, ale i s obručemi. Dávku adrenalinu vám přinese parkourová a breakdancová show. Nebude chybět ani tradiční Capoiera. Ukážeme vám novinky z těchto nadčasových uměleckých oblastí. Nenechte si to ujít!

VELKOLEPÁ GALASHOW

Celý festival zakončíme velkolepou galashow. Velké finále bude pořádně horké, vzrušující a neotřelé. Se západem slunce vyjdou na světlo reflektorů ti nejlepší ohniví umělci z celého světa. Celé dvě a půl hodiny budou své mistrovské kousky předvádět žongléři ze Švýcarska, Ukrajiny, Slovenska, České republiky a z dalších zemí. Ve finále se vám představí se svým vystoupením i celá pořadatelská skupina z Třebíče, Magnis. Stojí za to setrvat až do samého konce. Strávíte ohnivou noc společně s námi?